Výhody titanového nádobí

Výhody titanového nádobí

 

 1. Nepřilnavý povrch a rovnoměrný rozvod tepla celou nádobou
  Umožňuje připravovat potraviny bez použití tuku a oleje! Vařené pokrmy se nepřipalují, při kontaktu se správně rozehřátou nádobou se „zatáhnou“ zůstávají přirozeně šťavnaté. Vaříte s minimálním „výpekem“, zdravě a chutně.
 2. Rovnoměrný rozvod tepla a velká tepelná setrvačnost
  Titánové nádobí se rychle zahřeje na optimální teplotu, které je dosaženo na rozdíl od ostatních typů nádobí, po celém povrchu. Na vaření budete potřebovat asi jenom polovinu času a uspoříte téměř polovinu energie, tedy i peněz.

 3. Masivní, ručně odlévaný korpus nádobí a nepřilnavý povrch
  Údržba titánového nádobí je velmi snadná. Bezprostředně po ukončení vaření doporučujeme použít tzv. teplený šok. Nádobu ve dřezu vypláchnete studenou vodou. Nádobí se nezkroutí (jako většina ostatních na trhu dostupných pánví), ale velmi snadno se oddělí o povrchu všechny mastnoty a nečistoty. Potom jen vytřete papírovým ubrouskem a máte připraveno pro další použití. Nepotřebujete používat žádné čistící prostředky, šetříte tak přírodu… a taky svoji peněženku.

 4. Specielní profil okraje skleněné poklice
  Umožňuje vařit a péct pod stálým mírným přetlakem páry, podporuje zdravé vaření s malým množstvím vody. Skleněné poklice jsou odolné vůči vysokým teplotám a lze je použít i při pečení v troubě. Veškeré madla na poklicích jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu a snesou teplotu až do 220°C. Konstrukce rukojetí i úchytů umožňují bezpečnou manipulaci aniž by jste se o ně popálili.

 5. Úchyty a madla
  Úchyty na hrncích i poklicích stejně jako rukojeti na pánvích jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu a odolávají teplotám až do 220°C. Konstrukce rukojetí i úchytů umožňují bezpečnou manipulaci aniž by jste se o ně popálili.

 6. Povrchová úprava neabsorbuje pachy
  Jednotlivé kusy nádobí mají všestranné použití. V každé můžete vařit, péct i smažit. Podle velikosti rodiny mi budou stačit dvě až čtyři nádoby.