Novinky

Uplatnění slevového kuponu

Dárkový kupon za nákup na proguss.cz v hodnotě 300 Kč může být uplatněn na celý sortiment(nádobí) e-shopu proguss.cz 

Vydavatelem je společnost COLORA SHOP, s.r.o.

Podmínky použití kuponu:

 1. Hodnota kuponu Vám bude odečtena z ceny nákupu nádobí v e-shopu na www.proguss.cz.
 2. Minimální cena nákupu/ hodnota košíku/ je 1600 Kč, bez poplatků na dopravu a úhradu. Poukaz nelze uplatnit na nákup služeb( kompletní repas nádobí a prodloužená záruka)
 3. Kupon není směnitelný za peníze. Hodnotu kuponu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem.
 4. U zboží, na jehož nákup byl uplatněn dárkový kupon, Vám může být ( v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo v případě oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního dárkového kuponu.
 5. Poukaz je platný do data uvedeného, uplynutím tohoto data se poukaz stává neplatným.
 6. Poukazem lze uhradit pouze nákup v e-shopu na www.proguss.cz
 7. Pro získání podrobných informací, jak postupovat při uplatnění poukazu přes e-shop, kontaktujte nás e-mailem obchod@proguss.cz nebo na telefonním čísle 734 396 878.
 8. Uplatněním poukazu a zobrazením kódu souhlasíte s podmínkami pro použití kuponu.
 9. Po použití kódu k úhradě na www.proguss.cz se kupon stává neplatným.
 10. Nákup zboží se řídí platnými Obchodními podmínkami a reklamačním řádem společnosti COLORA SHOP, s.r.o.
 11. Kupon nemůže být nijak nahrazen v případě ztráty.
 12. Kupující není oprávněn dále přeprodávat třetím osobám. V případě, že tak i přes tento zákaz učiní, je plně odpovědný za případné škody, které třetím osobám vzniknou.

 

VÝROBA TITANOVÉHO NÁDOBÍ V ČECHÁCH

Výrobní cyklus - Ruční výroba nádobí 

Odlévání:

Korpusy nádoby jsou vyrobené technologií ručního odlévání do kokilových licích forem ve slévárně TOP Alulit. Pouze touto technologií a požitou slitinou lze dosáhnout ideálních tloušťek stěn nádob (4–5 mm) a dna (8–10 mm) pro optimální a rovnoměrný rozvod tepla.

 

Žíhání a Tryskání:

Odlitky jsou teplotně zpracovány žíháním při teplotě 450 °C, poté jsou tryskány ve speciálně zkonstruovaném zařízení bílým korundem pro dosažení dokonalé homogenity povrchu a optimální drsnosti povrchu pro následné plasmové nanášení. Profily povrchů jsou pečlivě měřené na nejmodernějších zařízeních-profilometrech Surf Test. Precizně upravený povrchu nádoby je základem pro bezchybné ukotvení antiadhezních vrstev tak, aby nedocházelo k jejich loupání.

 

Plasmové nanášení indukčních vrstev:

Na dna nádob je plasmovou metodou nanesená nikl-titanová vazná vrstva. Na takto připravenou vrstvu je elektrickým obloukem nanesená vrstva 99 % alfa feritu, který dokáže indukovat magnetické vlnění. Takto upravené dno je následně obrobeno o přetoky a důkladně vybroušeno na nejmodernějších CNC soustruzích s použitím speciálních diamantových nástrojů. Díky aplikaci 99 % alfaferitu jsou námi vyráběné indukční nádoby zaručeně nejrychlejší na trhu.

 

Finální povrchová úprava:

Na vnitřní stěny a dno nádob se aplikují tři vrstvy antiadhézních systémů páté generace, z nichž každá vrstva je vyztužená částicemi keramiky s přísadou oxidu titanu. Dodávané antiadhezní povlaky jsou absolutně nepřilnavé, nic s Vám na nich nepřichytí, snadno se čistí – ubrouskem nebo tepelným šokem, kdy rozpálenou nádobu dáme pod studenou vodu.

Vnější povrch nádob, včetně dna je aplikován atmosférickým rozprachem dvouvrstvý keramický nástřik, umožňující kontakt dna nádoby s jakýmkoli zdrojem tepla a zároveň zabraňuje korozi alfaferitu při styku s vlhkostí.

 

Vypalování antiadhezních povlaků

Nanesené povlaky jsou následně vypáleny v 20 metrů dlouhé tunelové peci se šesti sekcemi se samostatnou regulací, pro zajištění optimální vypalovací křivky. Jen správně vypálený povlak (430 °C po dobu 4–5 minut s plynulým náběhem teploty) zajistí dlouhodobou životnost a kvalitní nepřilnavé vlastnosti vypalovaných povlaků.

 

Montáž úchytů

V rámci kompletace se na hrnce a pekáče montují dvě uši ze speciální termosetické pryskyřice, která je odolná teplotám do 220 °C. Vzhledem k použití nového termosetu se úchyt dokonce i při přehřátí nikdy neroztaví. Nerezový teplotní můstek odvádí teplo zpět do hrnce, při vaření se o úchyty ani madla nespálíte.

 

Monitoring výrobního procesu a kontrola kvality

Jednotlivé výrobní operace, prováděné na nádobách, jsou monitorovány z pohledu dodržení technologie výroby a kontroly kvality. Každý vyrobený kus nádobí je finálně opatřen výrobním číslem. Toto jedinečné označení definuje celý výrobní proces, použité technologie a materiály, včetně konkrétních osob, které se na výrobě a kontrole kvality podíleli.


 

Český výrobek

Česká průmyslová výroba má bohatou tradici a její produkty mají světovou kvalitu a proslulost.

Výhody titanového nádobí

Výhody titanového nádobí

 

 1. Nepřilnavý povrch a rovnoměrný rozvod tepla celou nádobou
  Umožňuje připravovat potraviny bez použití tuku a oleje! Vařené pokrmy se nepřipalují, při kontaktu se správně rozehřátou nádobou se „zatáhnou“ zůstávají přirozeně šťavnaté. Vaříte s minimálním „výpekem“, zdravě a chutně.
 2. Rovnoměrný rozvod tepla a velká tepelná setrvačnost
  Titánové nádobí se rychle zahřeje na optimální teplotu, které je dosaženo na rozdíl od ostatních typů nádobí, po celém povrchu. Na vaření budete potřebovat asi jenom polovinu času a uspoříte téměř polovinu energie, tedy i peněz.

 3. Masivní, ručně odlévaný korpus nádobí a nepřilnavý povrch
  Údržba titánového nádobí je velmi snadná. Bezprostředně po ukončení vaření doporučujeme použít tzv. teplený šok. Nádobu ve dřezu vypláchnete studenou vodou. Nádobí se nezkroutí (jako většina ostatních na trhu dostupných pánví), ale velmi snadno se oddělí o povrchu všechny mastnoty a nečistoty. Potom jen vytřete papírovým ubrouskem a máte připraveno pro další použití. Nepotřebujete používat žádné čistící prostředky, šetříte tak přírodu… a taky svoji peněženku.

 4. Specielní profil okraje skleněné poklice
  Umožňuje vařit a péct pod stálým mírným přetlakem páry, podporuje zdravé vaření s malým množstvím vody. Skleněné poklice jsou odolné vůči vysokým teplotám a lze je použít i při pečení v troubě. Veškeré madla na poklicích jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu a snesou teplotu až do 220°C. Konstrukce rukojetí i úchytů umožňují bezpečnou manipulaci aniž by jste se o ně popálili.

 5. Úchyty a madla
  Úchyty na hrncích i poklicích stejně jako rukojeti na pánvích jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu a odolávají teplotám až do 220°C. Konstrukce rukojetí i úchytů umožňují bezpečnou manipulaci aniž by jste se o ně popálili.

 6. Povrchová úprava neabsorbuje pachy
  Jednotlivé kusy nádobí mají všestranné použití. V každé můžete vařit, péct i smažit. Podle velikosti rodiny mi budou stačit dvě až čtyři nádoby.
   

Oprava nádobí

Specializujeme se na kompletní repasi nádobí vlastních značek (např. TITANO, iTEQ, TEQ,  Protitan, Proguss, atd.) u kterých jsme si jistí, že korpus nádobí je vyroben správnou technologii a z kvalitního materiálu. 

Chcete-li abychom Vám nádobí opravili formou celkové repase, objednejte tuto službu tady na eshopu a vaše nádobí pošlete do naší provozovny v Adamově.

Doba repase je 10-14 dnů, následně jí odešleme zpět s našim kurýrem.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem