Tip

Titanová indukční grilovací pánev

D FUN 26G
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Silnostěnná grilovací pánev, určená pro přípravu steaků, špízů a ryb. Určené pro plynové, elektrické a skloker. sporáky, včetně indukce.

 

  • 2 000 Kč 1 000 Kč –50 %
  • (3 ks) Skladem
1 000 Kč
Kategorie: Pánve a grilovací víka
Záruka: 2 roky
 

Indukční pánev s nepřilnavým povrchem. Určeno pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky, včetně indukce.

- rozměr pánve 26 x 26 cm

- výška okraje 4 cm

- dodáváno bez poklice

 

 

NOBRAND - AKČNÍ VÝPRODEJ NÁDOBÍ

Chceme vám vyjít vstříc a dáváme možnost sestavit si VLASTNÍ SADU z produktové řady nádobí NOBRAND dle individuálních potřeb.
 
Zakoupením minimálně 3 kusů získáte SLEVU 33%
 

V akčním výprodeji je nabízeno nádobí vyřazené výrobcem ze standardní expedice pro drobné estetické vady. Převážně se jedná o drobné nejednotnosti na vnějším dnu nádobí nebo na jeho exteriéru. Nádobí je nové, nepoužité, plně funkční, vztahují se na ně standardní záruky, vyjma záruky na uvedenou „nejednotnost“, pro kterou bylo nádobí vyřazeno ze standardní expedice. Vnitřní funkční plochy nádob jsou vždy ve standardním provedení, plně funkční

Nabízené nádobí naplňuje všechny výjimečnosti exkluzivního nádobí, je vyrobeno ze speciální slitiny s rovnoměrným rozvodem tepla celou nádobou a velkou tepelnou setrvačností, nepřilnavý povrch pro zdravé vaření bez tuku a snadnou údržbu neabsorbuje pachy, v jedné nádobě můžeme vařit, péct i smažit.

Akčního výprodej je časově omezen, k dispozici je pouze omezený počet nádob, nabídka platí do vyprodání zásob

Interiér nádobí keramika nebo PTFE, exteriér keramika nebo PTFE v bílém, černém anebo stříbrném provedení, různé kombinace

Je dodáván včetně skleněné poklice.