Poslední kusy

INDUKČNÍ titanová pánev vysoká NBI 247

194/IVO
19 hodnocení

Velká titanová indukční pánev s vysokým okrajem, vhodné na přípravu masových směsí, čínských jídel a na dušení mas ve vlastní šťávě. Díky vyššímu okraji též možno využít jako hrnec na přípravu příloh. Zobrazený typ úchytu nemusí odpovídat dodanému kusu. Průměr pánve 24 cm, výška 7 cm. AKČNÍ CENA PLATÍ PRO NÁDOBÍ BEZ SKLENĚNÉ POKLICE.

  • 1 190 Kč 340 Kč –28 %
850 Kč
Kategorie: Pánve a grilovací víka
Záruka: 2 roky
barva: barevné varianty II.jakost
zdroje tepla: vhodné i na indukci

Zvolte variantu

  • Barevné varianty: ivory
    • Kód: 194/IVO |
    • Skladem
    1 190 Kč  (–28 %)
    850 Kč
 

 


Použití na různých zdrojích tepla

Elektrický sporák

Sklokeramická varná deska

Plynový sporák

Trouba (180 °C)

Indukční varná deska

 

NOBRAND - AKČNÍ VÝPRODEJ NÁDOBÍ

V akčním výprodeji je nabízeno nádobí vyřazené výrobcem ze standardní expedice pro drobné estetické vady ( 2 jakost ).. Převážně se jedná o drobné nejednotnosti na vnějším dnu nádobí nebo na jeho exteriéru. Nádobí je nové, nepoužité, plně funkční, vztahují se na ně standardní záruky, vyjma záruky na uvedenou „nejednotnost“, pro kterou bylo nádobí vyřazeno ze standardní expedice. Vnitřní funkční plochy nádob jsou vždy ve standardním provedení, plně funkční

Nabízené nádobí naplňuje všechny výjimečnosti exkluzivního nádobí, je vyrobeno ze speciální slitiny s rovnoměrným rozvodem tepla celou nádobou a velkou tepelnou setrvačností, nepřilnavý povrch pro zdravé vaření bez tuku a snadnou údržbu neabsorbuje pachy, v jedné nádobě můžeme vařit, péct i smažit.

Akčního výprodej je časově omezen, k dispozici je pouze omezený počet nádob, nabídka platí do vyprodání zásob