Přihlaste se k našemu newsletteru a nechte se odměňovat!

Pravidelně pro vás připravujeme zajímavé akce, slevy a dárky k vašemu nákupu. Zanechte nám svůj e-mail a nic vám neunikne.

Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.

Gratulujeme! Jste na dobré cestě!

Níže na stránce najdete odpověď, kterou hledáte. Přejeme hodně štěstí!

Naše titanové nádobí je vyráběno ručně z vysoce kvalitní slitiny ALUTOP. Extrémně silné dno obráběné speciálními diamantovými
nástroji zajišťuje optimální rozvod tepla celou nádobou. Všechny hrnce a pánve jsou upraveny speciální povrchovou úpravou, charakteristickou nepřilnavou vrstvou s příměsí keramiky a titanu.

Hlavní výhody titanového nádobí

 1. Nepřilnavý povrch a rovnoměrný rozvod tepla celou nádobou
  Umožňuje připravovat potraviny bez použití tuku a oleje! Vařené pokrmy se nepřipalují, při kontaktu se správně rozehřátou nádobou se „zatáhnou“ zůstávají přirozeně šťavnaté. Vaříte s minimálním „výpekem“, zdravě a chutně.
 2. Rovnoměrný rozvod tepla a velká tepelná setrvačnost
  Titánové nádobí se rychle zahřeje na optimální teplotu, které je dosaženo na rozdíl od ostatních typů nádobí, po celém povrchu. Na vaření budete potřebovat asi jenom polovinu času a uspoříte téměř polovinu energie, tedy i peněz.

 3. Masivní, ručně odlévaný korpus nádobí a nepřilnavý povrch
  Údržba titánového nádobí je velmi snadná. Bezprostředně po ukončení vaření doporučujeme použít tzv. teplený šok. Nádobu ve dřezu vypláchnete studenou vodou. Nádobí se nezkroutí (jako většina ostatních na trhu dostupných pánví), ale velmi snadno se oddělí o povrchu všechny mastnoty a nečistoty. Potom jen vytřete papírovým ubrouskem a máte připraveno pro další použití. Nepotřebujete používat žádné čistící prostředky, šetříte tak přírodu… a taky svoji peněženku.

 4. Specielní profil okraje skleněné poklice
  Umožňuje vařit a péct pod stálým mírným přetlakem páry, podporuje zdravé vaření s malým množstvím vody. Skleněné poklice jsou odolné vůči vysokým teplotám a lze je použít i při pečení v troubě. Veškeré madla na poklicích jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu a snesou teplotu až do 220°C. Konstrukce rukojetí i úchytů umožňují bezpečnou manipulaci aniž by jste se o ně popálili.

 5. Úchyty a madla
  Úchyty na hrncích i poklicích stejně jako rukojeti na pánvích jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu a odolávají teplotám až do 220°C. Konstrukce rukojetí i úchytů umožňují bezpečnou manipulaci aniž by jste se o ně popálili.

 6. Povrchová úprava neabsorbuje pachy
  Jednotlivé kusy nádobí mají všestranné použití. V každé můžete vařit, péct i smažit. Podle velikosti rodiny mi budou stačit dvě až čtyři nádoby.